Наші адреси:

 • Ж/м. Березинка, пров. Крушельницької 6а, "Сільпо"
 • Ж/м. Фрунзенський, Донецьке шосе 2а

Зробити онлайн замовлення

Ви можете додати файли до 25 Мб, або прикріпити архів ZIP/RAR.

Приймаємо до друку файли БУДЬ-ЯКИХ форматів!

Також можна встановити всі опції друку, такі як: формат, папір, параметри обрізки, корекції кольору і т.п. і в результаті – отримати найякісніші фотографії, виконані нашими фахівцями на найсучаснішому обладнанні та папері!

Замовити послугу

  Або прикріпіть файл(и)
  Файли до 25мб. (jpg, jpeg png, gif, rar та zip архів)

  О нас

  Ми працюємо вже понад 15 років. Професіоналізм, високий рівень обслуговування, продумана цінова політика стали основними пріоритетами нашої діяльності, що дозволило досягти стабільності та успіху у фотобізнесі.

  Сьогодні «FotoStyle» – динамічно розвивається і займає помітне місце серед найкращих в Україні на ринку фотодруку та фотосервісу. Накопичено цінний практичний досвід, налагоджено співпрацю з українськими та зарубіжними партнерами, розширюється мережа наших салонів.

  Ми прагнемо надати нашому клієнту максимально широкий вибір фото послуг.

  Одним із факторів нашого успішного розвитку в умовах жорсткої конкуренції є цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

  «Fotostyle» – це фотосалон, оснащений передовим обладнанням, що дозволяє виготовляти фотографії з будь-яких цифрових носіїв, кольорових і чорно-білих негативних і слайдових плівок. Сервіс, що надається нами, – тільки високої якості і в короткі терміни.

  Ми пропонуємо широкий спектр фотопослуг як для любителів, так і для професійних фотографів: реставрацію фотографій, корекцію кольорів фотозображень, художню обробку, оформлення фотографій та багато іншого.

  Наша діяльність сертифікована компанією Fuji – одним із лідерів світової фотоіндустрії. «Fotostyle» є активним учасником програми ProFotoЦентр, що означає відповідність високому стандарту якості наданого фотосервісу та використання тільки професійних фотоматеріалів.

  Наслідуючи нові віяння цифрової ери, «Fotostyle» активно підвищує рівень своїх технічних можливостей в області фотодруку для розширення спектру послуг та варіативності сервісу, що надається. Прагнучи бути першими на ринку інновацій, ми встановили першу в Україні мультиформатну цифрову фотолабораторію Durst Epsilon Plus, яка дозволяє з якістю друкувати фотографії великих розмірів від 30 x 40 см до 76 x 115 см, як на фотопапері, так і на фотоплівці. Це відкриває нові можливості друку фотозображень значно більших розмірів та робить актуальним застосування нашої фотопродукції у рекламній, виставковій та оформлювальній діяльності.

  Fotostyle” – це колектив професіоналів високого рівня. Усі співробітники наших магазинів – компетентні та грамотні фахівці, готові надати кваліфіковану допомогу клієнту.

  Ми гарантуємо індивідуальний підхід, увагу, якісне обслуговування кожному клієнту – як любителю-початківцю, так і фотографу-професіоналу.

  Основними напрямками діяльності «Fotostyle» є:

  -Цифровий друк фотографій

  -Фото на документи

  -Друк на сувенірній продукції

  -Друк на полотні

  -Багетна майстерня

  -Оцифрування фото та відео

  Наша головна мета – найбільш повне задоволення потреб наших клієнтів, надання їм якісної, надійної продукції та розвиненого сервісу. Ця мета визначає необхідність не зупинятися на досягнутому, постійно розвиватися, розширювати асортимент товарів, що пропонуються, удосконалювати можливості наших магазинів та Інтернет-ресурсу.

  Політика “Fotostyle” спрямована на встановлення довгострокового співробітництва з усіма нашими клієнтами.

  Соціальна відповідальність є невід’ємною рисою бізнесу «Fotostyle». Гарантія її – інформаційна прозорість нашої діяльності. У нас продаються лише оригінальні сертифіковані товари. Ми відстоюємо інтереси споживачів, ділових партнерів та співробітників.

  Одним із важливих аспектів діяльності «Fotostyle» є постійний розвиток як уже створених форм діяльності, так і розробка нових напрямків. Незважаючи на те, що діяльність орієнтована переважно на роздрібну торгівлю, ми готові співпрацювати з дрібними та великими оптовими покупцями, надаючи їм вигідні умови співробітництва. Ми відкриті для контактів з новими партнерами та готові розглянути будь-які взаємовигідні проекти.

  І в кінці хотілося б додати, велике спасибі нашим конкурентам, ви робите нас краще)

  9:00 - 19:00

  Приходьте до нас у магазин:

  Телефонуйте нам за телефонами:

  Або пишіть у месенджери: